PREFEKTI

28. 7. 2009
Prefektov budem určovať až v 2. ročníku pretože chcem vedieť komu tútPrefektov budem určovať až v 2. ročníku pretože chcem vedieť komu túto úlohu môžem zveriť - kto sa bude najlepšie učiť tomu dám prefektský odznak a teraz do komentárov môžete napísať svoje meno , fakultu - ak chcete byť prefekt - ja si budem všímať ako sa učíte po celý školský rok a nakonci určík 1. prefekta s každej fakulty .... zatial vás do ízb atď. budú sprevádzať vaši vedúci fakúlt - učitelia .o úlohu môžem zveriť - kto sa bude najlepšie učiť tomu dám prefektský odznak a teraz do komentárov môžete napísať svoje meno , fakultu - ak chcete byť prefekt - ja si budem všímať ako sa učíte po celý školský rok a nakonci určík 1. prefekta s každej fakulty .... zatial vás do ízb atď. budú sprevádzať vaši vedúci fakúlt - učitelia .

Prehľad komentárov

hlavný prefekt

(TOM RIDDLE , 28. 7. 2009 19:03)

1. Tom Marvoloso Riddle