Tajomné znamenia

9. 7. 2009

Tajomné znamenia

Pred pár dňami sa na školách Magicien a Beuxbatons zohrala veľmi zvláštna scéna, kde maskovaný muž napadol 3 študentky neodpustiteľnými kliatbami jedna z nich aj zomrela. Po odchode páchateľ vypustil znamenie podobné temnému(žeby Voldemort zmenil image?). To kto to bol nie je známe, a kde vlastne boli riaditeľky týchto škôl keď sa to udialo? Výpoveď Carmen Charlotte Luire (riaditeľky Magicienu) tvrdí, že musela vybaviť niečo velmi súrne ohľadne školy to, čo to bolo nám neprezradila. Jej posledné slová boli:,,Ak zistím kto to spravil roztrhnem ho ako žabu!\" riaditeľku Beuxbatons sme ziaľ nezastihli. Kaja Fermandeová a Mellisa Janer tvrdia(študentky, ktoré prežili útok), že útočník sa z nich najskôr snažil vytiahnuť informácie.
Zatiaľ sa nám podarilo zistiť iba tieto fakty, dúfame, že útok sa vyrieši.

Rita Skeeterová